Prywatnie, cichcem, do szuflady. Dla koneserów, na cudzą ścianę, pro publico bono. Bo ręka puszczona samopas się narowi. Bo nulla dies sine linea.

2016-03-08

Jak wykorzystać blister w celu eksploracji kosmosu

czyli rakieta z potabletkowego recyclingu. Jak zagospodarować blistra? Przede wszystkim dorysować mu pasującą rakietę. Tak się teraz projektuje kosmoloty, najnowszy ekonomiczny trynd połączenia 2d z 3d w celu wyprawy do czarnej d wszechświata.


A w każdej kapsule mikrokosmonauta. Niektóren zahibernowany, inny nie. Kapitan z egzemplarzem Platona (nie dosłyszał gdzie lecimy). Tradycyjny pokładowy mechanik typu Murzyn-zrobi. Jest również pies typu łajka (why, k...?) do oznaczenia nowych planet metodą tradycyjną.

No to lecimy.
Prędkość trzy węzły na kordonek, paliwo na paprochy i kruszki z suchego prowiantu, promieniowanie kosmiczne znaczne oraz wszystko na odwrót: nogi nad głową a czarne zamiast białego i vice versa.

8 komentarzy:

 1. Newa, rewelacja! Rewelacja! Pokochałam całą rakietę miłością kosmiczną, ale najbardziej rozczulili mnie przystojni kosmonauci w kapsułach! Zaczynam się martwić, że teraz będą Cię smutni panowie w szelkach i z plakietkami na szyi ciągać od NASA do Sasa, żebyś im promy kosmiczne i inne zidentyfikowane obiekty latające projektowała...

  OdpowiedzUsuń
 2. noo, wystrzałowa/odlotowa historyjka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie cudeńko. I te pępowiny kosmiczne...

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeurocze to jest. I do tego miniaturowe. W którymś z poprzednich wcieleń musiałaś być benedyktynem, który umarł w scriptorium.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, hiper, rewelacja, wentylacja!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętaj, że ja byłam pierwsza, która się w Tobie zakochała!
  Wspaniałe! Chciałabym nim polecieć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uprzejmie informuję, iż z dniem wczorajszym ekspedycja powróciła na ziemię i zdaje raport.

  OdpowiedzUsuń

Proszę sobie folgować

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...