Prywatnie, cichcem, do szuflady. Dla koneserów, na cudzą ścianę, pro publico bono. Bo ręka puszczona samopas się narowi. Bo nulla dies sine linea.

2015-09-23

Kniaziówna samurajka. Halforigami mask.

Dziś kolejna maseczka, wyjątkowo upstrzona, co się dzisiaj zgrabniej mówi barokowo zasobna w ornamentykę. Dla równowagi twarz skromnie pobielona pudrem ołowiowym, a oczy sypnięte wapnem, jak to drzewniej w kosmetyce oraz branży torturowej bywało ("żeby być pięknym trzeba cierpieć").

Nasza dama, z urody nieco pośmiertna, miała być skrzyżowaniem Kniaziówny i Samurajki, ale jedzie też trochę Transformersem w wersji VIP (niezamierzone). Jak można zauważyć zęby mądrości wyrosły gdzie chciały, kaukaskie rysy natomiast zachowane w ponętnych kościach policzkowych.


A teraz czas na naprawdę poważny maseczkowy format 70x100. Zejdzie mi pewnie do emerytury (zasobnej jedynie w harakiri)
ps. Zgifowanie w tempie pięciokrotnie szybszym daje znakomity efekt pod ścieżkę drum&basową, o czym mogę z całym przekonaniem zaświadczyć, choć nikogo nie mam zamiaru męczyć tą samurajską epilepsją .

13 komentarzy:

 1. Nieżywa reklama salonu fryzur wszelkich ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie fryzura tylko precjoza ;)

   Usuń
  2. A, w takim razie to nieżywa reklama salonu fryzur wszelkich, do której za darmochę podłączył się jeszcze jubiler ;-)

   Usuń
  3. Twój sposób myślenia jest tak pokrętny jak mój pisak :)

   Usuń
 2. Kompletnie nie potrafie sobie wyobrazic, jak ty to robisz w ogóle. W sensie skladania. Ja nawet przy papierowym stateczku ponosze porazke... A tu takie cuda na kiju, i to jeszcze w trzech wariacjach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo, że dziewczyny przy takich skomplikowanych technicznie rzeczach jak papierowe statki i samoloty mogą polec. Ale kobieca głowa to co innego, można składać jak się che ;)

   Usuń
  2. aha, czyli pierdolami jak stateczki i samolociki sobie glowy nie zaprzatac, tylko od razu przechodzic do konkretów, tak?

   Usuń
  3. Tak. Ludzki łeb to megakonkret ;)

   Usuń
 3. Bardzo inżynierska ta maska jedna:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co mi tam, poczytam to jako komplement ;)

   Usuń

Proszę sobie folgować

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...